זמן אספקה ותנאי רכישה:

תנאי תשלום וזמני אספקה:

 

תשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי עד 3 תשלומים באמצעות הזמנה טלפונית בהתאם למדיניות התשלומים של החברה .

משלוח:

 

ההתחייבות באתר הינה לשלושה ימי עסקים בתחומי הקו הירוק. ימי עסקים אינם כוללים שישי שבת ,ערבי חג ,חגים ,וימי שבתון,המוגדרים ע"פ חוק.
ההתחייבות לאספקת מוצר הינה בתנאי שהועבר התשלום במלואו ע"י הלקוח ,בוצע החיוב ואושר במערכת.

 

מדיניות החזרת מוצרים:

ביטול העסקה במידה ויתבקש,  יתבצע ע"פ חוק הגנת הצרכן. 
במהלך 14 מתאריך הרכישה, במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה לפרסום, תחזיר טיימדוקס, בתוך 14 ימי עסקים, מיום קבלת ההודעה על הביטול,
את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה ממבצע הפעולה את החיוב הנדרש בגין העסקה למעט דמי ביטול בשיעור של  100 שקלים חדשים ובתוספת  עלות תיקון הליקויים הנדרשים לתיקון בשל החזרה לקוייה.  


במידה והלקוח מעונין לבטל עסקה במהלך 14 ימים מיום הרכישה,  הלקוח מחויב להחזיר את המוצר למשרדי החברה באריזתו המקורית יחד עם כל האביזרים הנילוים אשר סופקו על ידי טיימדוקס, את המשלוח יש לבצע באמצעות שליח (לא בדואר) עד משרדי טיימדוקס ועל חשבון הלקוח, בהתקבל המוצר במצבו המקורי, לאחר בדיקתו, תחזיר חברת טיימדוקס את התשלום פחות 100 שקל בתוספת מע״מ. 

 

החזרת מוצר: 

החזרת המוצר  שהתקבל אצל הלקוח שלא באריזתו המקורית, או עם ליקווים כגון שריטות או מכות אשר גרמו להורדת הצבע או פגעו בצורתו המקורית של המוצר. חוסרים בקרטון או בחלקים פנימיים שהיו במוצר החדש יחויבו בהתאם למחירון, כדי למנוע אי נעימויות,  נא להקפיד להחזיר את המוצר בדיוק כפי שהתקבל.